Apie mus

„Bonum Publicum” – tai nuo 2000-ųjų metų Lietuvoje sėkmingai veikianti gyvybės draudimo bendrovė, siūlanti paslaugas šeimos finansiniam saugumui. Mūsų klientų aptarnavimo tinklas išplėtotas visoje šalyje, o kvalifikuoti ir patyrę bendrovės draudimo konsultantai mielai patars ir padės pasirinkti būtent Jums ir Jūsų šeimai tinkamus gyvybės draudimo sprendimus.

Gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“ įstatinis kapitalas siekia 4.057.576,46 EUR ir yra vienas didžiausių tarp gyvybės draudimo įmonių Lietuvoje. Bendrovės prisiimamos draudimo rizikos yra perdraudžiamos perdraudimo bendrovėje ViG Re. „Bonum Publicum“ yra Lietuvos gyvybės draudikų asociacijos narė nuo pat šios asociacijos įsteigimo 2002 metais.

Mūsų veiklos principai:

Profesionalumas ir nuolatinis tobulėjimas

Jau antrą dešimtmetį dirbdami gyvybės draudimo srityje, nuolat tobuliname ir plečiame savo patirtį, kad mūsų teikiamos draudimo paslaugos prisidėtų prie Jūsų ir Jūsų artimųjų finansinio saugumo.

Nauda klientui ir lankstumas

Tikime, kad Jūsų istorija yra unikali ir ypatinga, todėl gilinamės į kiekvieno kliento padėtį ir ieškome Jums palankių bei konkrečius Jūsų poreikius atitinkančių sprendimų.

Ilgametės darbo patirties dėka sukurtomis priemonėmis savo klientams siekiame užtikrinti finansinį saugumą įvairiose, net ir kritinėse, gyvenimo situacijose.

Atvirumas ir patikimumas

Esame atviri Jums, informaciją pateikiame paprastai ir suprantamai. Vertiname Jūsų pasitikėjimą ir siekiame būti Jūsų patikimais partneriais.

Orientacija į šeimas

Kiekvieno iš mūsų stiprybė – būti drauge su tais, kuriuos mylime, ir jais rūpintis. Todėl mes kuriame produktus ir paslaugas, leidžiančius užtikrinti Jūsų ir Jūsų mylimų žmonių saugią finansinę ateitį.